Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 kwietnia 2011 r. o 10:45
Siemka test był łatwy jak dla mnie. z zamkniętych i otwartych bez listu i zaproszenia mam 27pkt na 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Ewelinaa to tak samo jak ja też w abcd miałam 13pkt a matma to kompletna klapa leże z matmy słabo mi poszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja porównywałam swoje odpowiedzi z tymi, bo tu jest na 100% dobrze: http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,9379242,Sprawdzian_szostoklasisty_2011___Odpowiedzi.html i tylko w 10tym pytaniu mi nie poszło. Ale ogólnie to jestem zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Oliwia mam 13 lat ... jedni są bardzo zadowoleni że napisali taki łatwy test a ja mam przeciewne zdanie o tym teście . Próbny był trudnijeszy od tego ale to nie wyklucza co zrobiła z tym testem co pisaliśmy wczoraj matemtyka zamociła mi w głowie miałam totalnego stresa i jeszcze mósiałam myśleć jak rozwiązać te zadania z matematyki dla mnie najbardziej łatwy był j.polski a matemtyka mogłaby być łatwiejsza . Rewelacji z matemyką nie było. Nawet przyrody nie było ...jestem b.dobra z przyrody a z matemtyki niezbyt ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma to kompletna Lipa nie poszła mi bardzo dobrze ..poszło mi słabo z matmy poszło mi dobrze tylko w tym zadaniu o ciastach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był łatwy .? śmiechu warte ! Zgadzam się z wypowiedzią Oliwi test był trudny z matematyki. Jestem zaskoczony , zły i zbulwersowany nagłą sytuacją . Test jest okropny J.Polski łatwy zaproszenie i opisanie znaczka było banalnie proste . Ale Matemtyka .? To bardzo przykre dla mnie ! Wszytscy mówią żę ten test taki łatwy był a dla mnie i dla Oliwi i Oli nie był łatwy może ktoś się zgadza z moją wypowiedzią .? Jest mi przykro z zamkniętych mam 18 punktów a z otwarych z * z matematyki* Okropnie ! Lepiej nie będę się wypowiadał z matematyki ?! jestem zdenerwowoany , ale zobaczymy ile będę miał punktów z tego tesu ZOBACZYMY !! test łatwy trochę był trudniejsza matma ..! zobaczymy ! życzcię mi szczęścia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla kogo my dzisiaj sprawdzalismy i jak na oko nikt nie bedzie mial 40 pkt ja jestem z podkarpacia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my z matmy mam dobrze bo przez dwa tygodnie zadnych lekcjii nie mielismy bo tylko matma i matma a teraz ma dobrze bo prze twa dni mma my wolne i jedziemy na basen test byl na oko dobry ale jek sprawdzalismy z matmy niekt nie bail maksymalna liczbe punktow ..... mam nadzieje ze bede miala p[rzynajmniej 25 pkt zycze ci szcescia adam pisze cie di mnie z matmy mam 6 jak cos chcecie jakies zadanie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zdecydujcie się w której gazecie są prawidłowe odpowiedzi, porównajcie z wyborczą, zdrowia życzę jak tak samo będą oceniac nauczyciele, wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test był łatwiutki.Matma łatwizna tylko polski trochę trudniej,szczególnie ten opis znaczka.Nauczycielka nas tego nie uczyła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Siemka test był łatwy jak dla mnie. z zamkniętych i otwartych bez listu i zaproszenia mam 27pkt na 30
Nie 30 tylko na 40 pkt Ale ogólnie test był Bardzo Łatwy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem był łatwy, łatwieiszy od testów prubnych. Najgorsze było zadanie 25(trzeba było opisać znaczek). Ale ogólnie prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak was tego nie uczyła!!! Musiała to już w 1-2 kl się uczy !!! To jest dziecinnie proste !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie złe odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test był w miarę łatwy ale miałam problemy z opisem znaczka ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martusia napisał:
21 najłatwiejsze ;p Ob=2*a + 2*b Ob=2*17m+2*14,5m Ob=34m+29m Ob=63m -1m =62m kwadratowe !
Ok. Tylko nie kwadratowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwiutki teścik tylko na to was staćhttp://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/laugh.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no im się chyba próbne z prawdziwym pomyliły bo próbne były trudniejsze od tego głównego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było tak źle tylko to ze znaczkiem było głupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pisałam ten sprawdzian I był bardzo łatwy Moim zdaniem próbne testy były trudniejsze niż ten Ale to dobrze że był taki łatwy Przynajmiej można zdobyć dużo pkt Spodziewałam Się czegoś trudniejszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...